Kim jesteśmy?

Jesteśmy największym eksperckim blogiem o ozonowaniu w Polsce.
Naszą misją
jest regularne dostarczanie Państwu najświeższych informacji uwzględniających wyniki badań, spostrzeżenia lekarzy, oraz miarodajne opinie ukazujące się w zagranicznej oraz polskiej prasie medycznej na temat stosowanej od dawna, lecz stosunkowo jeszcze mało rozpowszechnionej metody jaką jest ozonowanie.

Dlaczego warto czytać nasze artykuły?

Decyzja stworzenia strony poświęconej wyłącznie ozonowaniu wyrosła z przekonania, że każdy, bez wyjątku, ma prawo wiedzieć jak skuteczną, szybką oraz wszechstronną (posiadające szerokie spektrum działania) metodą leczenia jest ozonoterapia.
Możemy śmiało stwierdzić, że ozonoterapia jest współczesną bronią w walce z najbardziej rozpowszechnionymi chorobami cywilizacyjnymi, począwszy od ogólnego osłabienia wydolności organizmu spowodowanego zanieczyszczeniem środowiska, przemęczeniem, stresem, a skończywszy na bardzo konkretnych dolegliwościach, takich jak cukrzyca, choroby nowotworowe, infekcje bakteryjne oraz wirusowe, przewlekłe zapalenia, grzybice, uczulenia, trudno gojące się rany oraz wiele innych schorzeń.

Nasze osobiste doświadczenia z ozonoterapią

Strona zapewne nie powstałaby gdyby nie nasze osobiste długotrwałe poszukiwania skutecznej metody poprawy wydolności organizmu oraz ogólnego stanu zdrowia. Zadziwiające efekty ozonoterapii jakich doświadczyliśmy „na własnej skórze” skłoniły nas do podzielenia się tą wiedzą z innymi. Uważamy, że każdy człowiek, niezależnie od wieku, ma prawo CIESZYĆ SIĘ PEŁNIĄ ZDROWIA wykorzystując w pełni potencjał własnego organizmu.

Ozonoterapia taką szansę umożliwia!      

.