Ozonoterapia dożylna – skuteczne oczyszczanie krwi

Komentowany: Brak komentarzy

Ozonoterapia dożylna jest obecnie najbardziej skuteczną metodą niszczenia różnego rodzaju szkodliwych dla organizmu bakterii, grzybów, wirusów, pasożytów oraz toksyn znajdujących się we krwi. Ze względu na możliwość uzyskania szybkich i bardzo korzystnych rezultatów ozonoterapia jest stosowana coraz częściej i zyskuje na popularności nie tylko wśród lekarzy, ale również wśród pacjentów. Do tej pory zabiegów ozonoterapii wykonano już ponad 100 milionów.

Ozon podany bezpośrednio do krwi niemal od razu uderza w przyczynę choroby poprzez neutralizację chorobotwórczych drobnoustrojów. Równocześnie pozbywa się z naszej krwi różnego rodzaju niebezpiecznych toksyn, dzięki czemu może być stosowany jako wspomaganie tradycyjnego leczenia, aby znacznie skrócić czas jego trwania.

Ozon występuje naturalnie w atmosferze i często jest określany jako oczyszczacz powietrza z wszelkich zanieczyszczeń. Odczuwamy go tuż po burzy, kiedy po wyładowaniach elektrycznych wzrasta znacznie jego poziom w powietrzu, a także przebywając przy spadających wodach wodospadu (ozon wtedy także jest wytwarzany) – w obu przypadkach znacznie lepiej się oddycha.

Jak ozon wpływa na ludzki organizm?

Ozon pomaga przy odtruwaniu organizmu, poprawia przemianę materii w komórkach, usuwa toksyny, poprawia krążenie krwi, likwiduje oraz zapobiega powstawaniu zatorów, wspomaga transport i wchłanianie tlenu, skutecznie niszczy grzyby, bakterie, oraz wirusy. Ozon likwiduje również szkodliwe tłuszcze m.in. cholesterol.

Dla kogo przeznaczona jest terapia ozonowa?

Tak naprawdę wszyscy mogą być poddani ozonoterapii. Do tej pory nie odnotowano żadnych powikłań i skutków ubocznych podczas stosowania tej metody. Terapia jest w pełni bezpieczna i niezwykle skuteczna, w szczególności gdy stosuje się ją w początkowych fazach choroby. Ozonoterapią można leczyć takie dolegliwości jak m.in. zwyrodnienia stawów, reumatyzm, choroby skórne, trudno gojące się rany, odleżyny i owrzodzenia, migreny i zawroty głowy, zmiany miażdżycowe, cukrzyca, uszkodzenia wątroby.

.